18. 11. 2010

holiday metallics - China glaze Jingle Bells, China glaze Midnight Kiss, China glaze Cheers to You

Ve vánoční kolekci od Chiny jsou tři metalické laky, jeden klasicky metalický China glaze Jingle Bells a dva, které mají spíš foil finish a to China glaze Midnight Kiss a China glaze Cheers to You
Začněme s China glaze Jingle Bells který je šampaňsky metalický. Ale má v základu trochu oranžové a ta z něj dělá, alespoň na mě, lehce babičkovský lak. 
Vytahuje mi červený podtón pleti, za mě tedy ne, jestli něco nechci, pak je to neslušivý lak . Ale abych nebyla nespravedlivá, lakuje se slušně, dvě vrstvy stačí, jen jako většina metalických laků lehce pruhuje. Finish mi připomíná laky z kolekce romantique, jen méně krycí.
China glaze Midnight Kiss je zlatý foil.
Nic míň, nic víc, bledá zlatá, téměř na hranici s bílo zlatou. S tímhle lakem jsem spokojená, ale není zrovna originální, existují asi 4, které jsou mu hodně podobné. Lakuje se moc dobře, dvě vrstvy stačí.
A nakonec krásná, ale zase zoufale neoriginální stříbrná  China glaze Cheers to You.
Jak už jsem psala je to foil, dvouvrstvový, tak nějak poměrně dost pruhoval, ale když si dáte práci s aplikací,  určitě to nebude tak výrazné.
A co bude příště? Několik srovnání této trojice, těšte se.
Celkové dojmy China glaze Jingle Bells:
 • pozitivem: metalická chmpagne s oranžovými podtóny
 • negativem: jak pro babičku

Celkové dojmy China glaze Midnight Kiss:
 • pozitivem: bílo zlatý foil
 • negativem:  padesátá pátá zlatá na trhu

Celkové dojmy China glaze Cheers to You:
 • pozitivem: stříbrný foil
 • negativem: pruhuje, padesátá pátá stříbrná na trhu
Summary: In this post I showed you three metallics from China glaze holiday collection. China glaze Jingle Bells is champagne colour with orange undertones, and true metallic finish, which is streaky and actually reminds me of some polishes from Romantique collection, just this one lack full coverage in one coat. Other two are more foil finish than metallic. Pale gold China glaze Midnight Kiss (soo dupable this year) and silver China glaze Cheers to You. Even though they are nice, they are not something exceptional, we have seen similar colours a lot lately. Comparisons will follow soon.

2 komentáře:

 1. Děkuju moc za tyto příspěvky! Nechtěla jsem tyto laky z vytušených negativ kupovat a jsem ráda, že je mít nemusím :)

  OdpovědětVymazat
 2. Vůbec není zač, hlavně díky AYD za zapůjčení, bez ní bych určitě nějaký koupila a byla děsně zklamaná.

  OdpovědětVymazat

LinkWithin