5. 11. 2011

Christian Dior Serum de Rouge 880 Plum

Každý máme limitní částku, kterou bysme byli ochotní utratit za nějakou "nepotřebnou " věc a pokud vám přijde bizarní platit za rtěnku standardní cenu parfemkové rtěnky, tj. 600 Kč, tak tuhle recenzi radši ani nečtěte, protože tenhle mazlík stojí obvykle 980 Kč. Pech je, že Christian Dior Serum de Rouge 880 Plum je jedna z nejlepších balzámo - rtěnek co jsem vyzkoušela.
Barva: Polo průhledná švestková, spíše mírně do vínova, než do fialova a o dost decentnější než v tubě.
Konzistence: Konzistence Serum de Rouge je fantastická, lehce gelová, není klasicky krémová /na to není dost pigmentovaná/, ale krásně klouzavá a hlavně NELEPÍ a hnusně neulpívá. Rty perfektně hydratuje a má jemnou vůni, kterou téměř ani necítíte. 
Balení: Je typicky Diorovské, imituje stehování na Dioráckých kabelkách, ale nestandardní co se týče rozměrů, místo klasické tuby zde máme spíše pero a vzhledem k měkké konzistenci není vhodné rtěnku vysouvat, protože by se rozpatlala kolem. Skvěle se drží, obal sám o sobě je těžší, ale hmotnost produktu je pouhé dva gramy. 
Hodnocení: Vzhledem ke konzistenci je jasné, že nejde o dlouho držící produkt, ale o rtěnku kombinovanou s péčí, takže nečekejte několika hodinovou výdrž, ale musím konstatovat, že barva, konzistence, parfemace, prostě vše mi vyhovuje až na jedno. Jsou rtěnky, pak jsou drahé rtěnky a potom jsou nechutně drahé rtěnky. A Christian Dior Serum de Rouge je bohužel ta třetí varianta.
EDIT pro Viennettku: 
Summary: Christian Dior Serum de Rouge 880 Plum is one of my favorite lipsticks. It is a semi sheer plum. Gel like consistency without being sticky, it leaves my lips smooth and hydrating. But definitely not long lasting, since it is semi sheer and moderately pigmented. Packaging has the trademark Dior sewing and is unusually sleek for lipstick, and it seems heavy. Consistency of lipstick is gel like, so I wouldn´t recommend to slide it all out, as you do with classic lipstick, especially in hot weather you´ll end with pretty messy packaging. I am satisfied with this product, otherwise my only complain is price tag - this lipstick is very expensive, it cost 32 USD for only two grams of product.  

9 komentářů:

 1. Barva je nádherná, ale ta cena :-( I když já mám co říkat...lesk od MAC mne vyšel na 600. A to byl jen lesk....ale skvělý.

  OdpovědětVymazat
 2. Fotka v akci by nebyla, pěkně prosím? Ta barva je moc zajímavá a tobě musí velmi slušet!

  OdpovědětVymazat
 3. Koupila jsem si ji ted v NYC a jsem z ni opravdu nadsena,mam jakysi nude pink odstin a nechapu proc jsem tak dlouho otalela s koupi, krasne hydratuje, pigmentace akorat a prestoze je drazsi, tak je tam pomerne hodne produktu!

  OdpovědětVymazat
 4. Napřed o ní básní Nufík, teď ty. No, asi napíšu Ježíškovi (kterýho nejspíš klepne, protože pro nechutně drahý rtěnky nemá moc pochopení) :D

  OdpovědětVymazat
 5. Shaki, no když byl skvělý, tak to chápu,u mě tedy žádný lesk nikdy nevyvolal absolutní nadšení, snad Jen Nars superorgasm, ale do 3 měsíců začal nelibě vonět /a to jsem ho nepoužívala/ a šel do koše. Ale MAC umí krásné lesky.

  Peti updatuji ti tedy výřez fota z akce, nedorazím domů za světla abych nafotila pořádný swatch.

  PF: ano, ale i tak ta cena /říká nědo kdo okukuje Tom Ford rtěnky na ebay/.

  Yarisse: Určitě ji okoukni, mohla by ti sedět. Ježíšek ať si sáhně do svědomí za co utrácí :).

  OdpovědětVymazat
 6. Day, to je věc, že? Já jsem si tu svoji barvu koupila teď už potřetí :)

  OdpovědětVymazat
 7. Teda, barva krásná, ale já bych si na ní nevydělala :((.
  http://my-colorful-kingdom.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 8. Haničko: To jsem ráda, že v tom nejsem sama, já se hlavně těším až si počtu o té TF. Musím přiznat, že mě ten Váš blog dost inspiruje.

  Zdendo já ve 13 taky ne :), ale neboj, to přijde.

  OdpovědětVymazat
 9. Děkujeme, Day - potom je to vzájemné :)

  OdpovědětVymazat

LinkWithin