O MNĚ / ABOUT ME

Vítám Vás na mém blogu převážně o kosmetice, lacích na nehty a sem tam i něčem jiném. Všechno to začalo před několika lety snahou zavést systém ve sbírce laků na nehty poté, co jsem si koupila lak, který jsem asi měsíc před tím poslala pryč. Abych se vyhnula podobným přešlapům, rozhodla jsem se založit si "kosmetický" blog v létě 2009, tedy době, kdy se ty české daly spočítat na prstech jedné ruky.  
Illamasqua Jomina a Illamasqua Prism
Tak jako mnozí sbírají známky, pohledy, nebo pivní půllitry, tak já sbírám laky na nehty, i když je pravidelně třídím, stále jich mám tolik jako menší lakovací studio. Nestydím se to přiznat, jsem lakový fanatik, vždy na lovu za novou barvou a tak vznikl i název blogu.
Misa Single and Redy to Limbo
Co se týče laků na nehty jednoznačným favoritem je značka OPI kvli štětečku kterým namaluji nehty jedním, dvěma tahy a nejen kvůli tomu, že můj úplně první lak (OPI Malaga vine) byl od nich. Doma mám různé značky, jak levné, tak hodně drahé  a nemám oblíbenou značku, kvůli které bych odmítala jiné.
 
Color Club Power Play
Když už jsme u těch barev není od věci zmínit, že navzdory tomu, že mám barvy ráda, moje pleť je velmi, velmi světlá, doma tomu říkáme mrtvolně bledá, při nevyspání je to mírná lesní zeleň. V řeči makeupu nejsvětlejší odstín za nabídky mohu používat v létě, zbytek je zoufale tmavý. Další věcí je  citlivost a proto si hlídám složení kosmetiky a to je důvod proč se vyhýbám většině výrobků z drogérie i když mě baví zkoušet jakékoliv novinky.
Spa Ritual Health Wealh and Happiness
Většina věcí o kterých píšu jsou moje vlastní, placené mými penězi, pokud bylo něco poskytnuto k recenzi, bude to vždy uvedeno na konci článku v prohlášení. Na blogu také nenajdete žádné odkazy, které by generovaly finanční odměnu v můj prospěch (afiliate links).

ORLY Luxe
Všechny fotky jsou dělané už téměř historickým kompaktem Panasonic DMC LZ3 na denním světle, nepoužívám photoshop, ani jiné úpravy, fotografie pouze oříznu a dodám značku blogu. 
China glaze Jitterbug
Kontaktní mail:   dayspassion(zavináč)gmail.com

Zobrazit celý profil / See blogger profile

Hi guys,
welcome on my blog. My name is Day and I love colours on nails and in life. 

I am student from Prague (Czech Republic),  and I am the sole author of this blog (my texts and my pictures). At the beginning I created this blog just for fun and for better organisation of my "enormous" collection of 12 nail polishes. Well, almost two years later I love to share my passion for colours with other addics and you should add zero to number of polishes I alredy own (and multiple it with two). 

When I started my blog in summer of 2009 and there wasn´t many czech nail polish/beauty blogs, now is the situation quite the oposite and I gained quite a few new friends with it. That is what I love on blogging, to connect people with same interests.

Skin Coloring: My skintone is extremely pale (as you can see from swatches), usualy lightest shade from color range, for reference MAC NC 15 is too dark on my skin.


Camera: All my photos are taken with Panasonic DMC LZ3 camera on natural light.

Feel free to ask me on mail: dayspassion(at)gmail(dot)com.  


OPI Manicurist of Seville
The Images and Content published by this Blog are protected by copyright. Any unauthorized copying, reproduction, republishing, uploading, posting, transmitting, or duplicating is prohibited without express written permission from me. You are not allowed to reproduce, sell, and modify any part of this Blog

LinkWithin