O mně / About me

Vítám Vás na mém blogu převážně o kosmetice, lacích na nehty a sem tam i něčem jiném. Všechno to začalo před několika lety snahou udělat si systém ve své  "obří" sbírce 12 laků na nehty poté, co jsem si koupila lak, který jsem asi měsíc před tím poslala pryč, jednoduše proto, že jsem zapomněla že jsem ho měla. Tak abych napříště nezapomněla, rozhodla jsem se založit blog, který by do všeho vnesl lepší systém.  Dalším důvodem bylo, že nemám žádný vzorník laků a vytvořit si fotografický s dojmy pro sebe a holky z makeupboxu mi přišlo jako dobrý nápad.  
Illamasqua Jomina a Illamasqua Prism
Vzhledem k tomu, že jsem blog zakládala v létě roku 2009 a tenkrát nebylo příliš mnoho českých blogů o kosmetice a lakování, vlastně bych je mohla spočítat na prstech jedné ruky, je název blogu v angličtině a vyjadřuje můj vztah k barvám, respektive barevným lakům na nehty. Tak jako mnozí sbírají známky, pohledy, nebo pivní půllitry, tak já sbírám laky. Nestydím se to přiznat, jsem lakový fanatik, vždy na lovu za novou barvou.
Začalo to laky, ale postupem času se začal tříbit i můj vztah k dekorativní kosmetice a pleťové péči. To první vychází čistě z mých osobních preferencí (ačkoliv mám raději high-endovou dekorativní kosmetiku, nepohrdnu ani věcmi z dorgérie), to druhé je dáno typem mé pleti - velmi reaktivní, citlivá pleť se sklony k zarudnutí. Obecně se dá říct, že preferuji přírodní kosmetiku, ale bez té konvenční se většinou neobejdu.
Misa Single and Redy to Limbo
Má pleť: Jak je vidět z fotek, odstín mé pleti je velmi, velmi světlý, obvykle jsem ten nejsvětlejší odstín jakékoliv značky. Pokud bych měla dát příklad, tak například nejsvětlejší odstín u MACu NC 15 je na mě příliš tmavý. Barevně mi sedí makeupy od By Terry Sheer i Cover Expert v odstínu 1 a 2, Le Metier de Beaute v odstínu 1, nebo BB krém BRTC Jasmine Water.
Color Club Power Play
 Co se týče laků, tak to bude pat mezi značkami OPI a Illamasqua. Ačkoliv byl můj první lak OPI Malaga vine, vlastním různé značky, jak levné, tak hodně drahé  a nemám oblíenou značku, kvůli které bych odmítala jiné. Najdete u mě laky Catrice, Gabriella Salvette, China glaze, Color Club, ORLY, Nubar, Essie, CND, Spa Ritual, Nfu Oh,  Illamasqu, Rescue Beauty Lounge, nebo Chanel. Illamsqu mám ráda pro invenci s jakou přicházejí s novinkami a kvalitu laků. 
Spa Ritual Health Wealh and Happiness
Jen pro pořádek nejsem kosmetička, kadeřník ani nepracuji pro žádnou kosmetickou firmu. Blog mám výhradně jako koníček a veškeré názory, které jeho prostřednictvím šířím jsou mé vlastní a vzešlé z aplikace osvědčené metody pokus/omyl. Většina věcí o kterých píšu jsou moje vlastní, tedy kupovala jsem je sama, občas je nějaký lak zapůjčený na vyzkoušení a nafocení na blog od kamarádek, které jsou stejné maniačky jako já, tedy jsou to věci zaplacené jejich penězi. Pokud bylo něco poskytnuto PR zastoupením nějaké firmy, je tak vždy uvedeno na konci článku v prohlášení. Na blogu také nenajdete žádné afiliate links, tedy odkazy, které by generovaly finanční odměnu v můj prospěch.

ORLY Luxe
Čím fotím: Všechny fotky jsou dělané historickým fotoaparátem Panasonic DMC LZ3 na denním světle, nepoužívám photoshop, ani jiné úpravy, fotografie pouze oříznu a dodám značku blogu. 
China glaze Jitterbug
Kontakt: Kdybyste měli dotazy komentujte, pokouším se na všechno odpovídat, nebo pište mail na:
  dayspassion(zavináč)gmail.com

Zobrazit celý profil / See blogger profile

Hi guys,
welcome on my blog. My name is Day and I love colours on nails and in life. 

I am student from Prague (Czech Republic),  and I am the sole author of this blog (my texts and my pictures). At the beginning I created this blog just for fun and for better organisation of my "enormous" collection of 12 nail polishes. Well, almost two years later I love to share my passion for colours with other addics and you should add zero to number of polishes I alredy own (and multiple it with two). 

When I started my blog in summer of 2009 and there wasn´t many czech nail polish/beauty blogs, now is the situation quite the oposite and I gained quite a few new friends with it. That is what I love on blogging, to connect people with same interests.

Skin Coloring: My skintone is extremely pale (as you can see from swatches), usualy lightest shade from color range, for reference MAC NC 15 is too dark on my skin.


Camera: All my photos are taken with Panasonic DMC LZ3 camera on natural light.

Feel free to ask me on mail: dayspassion(at)gmail(dot)com.  


OPI Manicurist of Seville
The Images and Content published by this Blog are protected by copyright. Any unauthorized copying, reproduction, republishing, uploading, posting, transmitting, or duplicating is prohibited without express written permission from me. You are not allowed to reproduce, sell, and modify any part of this Blog

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails